Yhteystiedot

Keski-Suomen Ekonomit ry

Laskutustiedot

c/o Barikki Oy
Jaana Ikkala
Sepänkatu 14 A 8
40720 Jyväskylä

Hallitus 4/2020-3/2021

hallitus@keskisuomenekonomit.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@keskisuomenekonomit.fi

Puheenjohtaja
Hanna-Maija Kiviranta

hanna.kiviranta@keskisuomenekonomit.fi


Varapuheenjohtaja & sihteeri
Satu Hietala
satu.hietala(@keskisuomenekonomit.fi


Strategia- ja talousvastaava, jäsenrekisterivastaava

Mika Leppänen

mika.leppanen@keskisuomenekonomit.fi


Viestintävastaava

Maija Haaranen

maija.haaranen@keskisuomenekonomit.fi


Tapahtumavastaava

Nina Välimäki

nina.valimaki@keskisuomenekonomit.fi


Sidosryhmävastaava / Paikalliset yritykset

Ismo Kukkonen

ismo.kukkonen@keskisuomenekonomit.fi


Sidosryhmävastaava / Sijoitustoiminta

Paula Linna

paula.linna@keskisuomenekonomit.fi


Koulutus- ja opiskelijayhteistyövastaava

Minna Tunkkari-Eskelinen

minna.tunkkari-eskelinen@keskisuomenekonomit.fi