Yhteystiedot

Keski-Suomen Ekonomit ry

Y-tunnus 1509739-4

Laskutustiedot

c/o Rantalainen
Satu Myllyntaus
Sepänkatu 14 C 22
40720 Jyväskylä


Hallitus vuonna 2024

 

Puheenjohtaja

Aleksi Heikkilä

aleksi.heikkila@keskisuomenekonomit.fi

 

Varapuheenjohtaja

Työmarkkina- ja asiakasymmärrysvastaava

Liisa Kuparinen

liisa.kuparinen@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Ura-, koulutus-, opiskelija- ja vastuullisuusvastaava

Helmi Jyrkkänen

helmi.jyrkkanen@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Talous- ja strategiavastaava

Jarno Järvenpää

jarno.jarvenpaa@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Tapahtumavastaava

Kristiina Kronholm

kristiina.kronholm@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Sihteeri ja jäsenvastaava

Saija Luontama

saija.luontama@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Mikko Oksanen

mikko.oksanen@keskisuomenekonomit.fi

 

Jäsen

Viestintävastaava

Riitta Sokka

riitta.sokka@keskisuomenekonomit.fi

 

Koko hallitukselle voi lähettää viestin osoitteella: hallitus@keskisuomenekonomit.fi

Henkilökohtaiset sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@keskisuomenekonomit.fi