Yhteystiedot

Keski-Suomen Ekonomit ry

Laskutustiedot

c/o Barikki Oy
Jaana Ikkala
Sepänkatu 14 A 8
40720 Jyväskylä


Hallitus 4/2022 - 03/2023

hallitus@keskisuomenekonomit.fi

Sähköpostiosoitteet ovat muotoa: etunimi.sukunimi@keskisuomenekonomit.fi

Puheenjohtaja
Hanna-Maija Kiviranta
hanna.kiviranta@keskisuomenekonomit.fi

I Varapuheenjohtaja, jäsen- ja talousvastaava
Mika Leppänen
mika.leppanen@keskisuomenekonomit.fi

II Varapuheenjohtaja  & sihteeri
Aleksi Heikkilä
aleksi.heikkila@keskisuomenekonomit.fi

Viestintävastaava
Riitta Sokka
riitta.sokka@keskisuomenekonomit.fi

Sidosryhmä- ja opiskelijavastaava 
Ismo Kukkonen
ismo.kukkonen@keskisuomenekonomit.fi

Klubitoiminta ja sijoitusvastaava
Paula Linna
paula.linna@keskisuomenekonomit.fi

Strategia- ja vastuullisuusvastaava
Minna Tunkkari-Eskelinen
minna.tunkkari-eskelinen@keskisuomenekonomit.fi